زمان مطالعه: 3 دقیقه

5 مورد از مزایای اپلیکیشن موبایل که کسب و کارتان را متحول می کند

امروزه با رشد و توسعه تکنولوژی، هر روز شاهد پیشرفت دیگری هستیم. استفاده از گوشی های هوشمند و موبایل ها به بخشی جدایی ناپذیر در زندگی بسیاری از افراد تبدیل...
۹
اردیبهشت

باشگاه اپلیکیشن

امروزه با رشد و توسعه تکنولوژی، هر روز شاهد پیشرفت دیگری هستیم. استفاده از گوشی های هوشمند و موبایل ها به بخشی جدایی ناپذیر در زندگی بسیاری از افراد تبدیل شده است. شاید پیشرفت روز افزون تکنولوژی های جدید بر روی گوشی های هوشمند دلیل جذابیت بیشتر موبایل باشد. بسیاری از صاحبان کسب و کار و کار آفرینان تیز بین و آینده نگر از امکانات اپلیکیشن ها برای پیشرفت حرفه و فعالیت خود استفاده می کنند. در ادامه برخی از مهم ترین مزایای اپلیکیشن موبایل را در توسعه کسب و کار بررسی می کنیم.

  1. برند سازی

با طراحی اپلیکیشن موبایل می توانید شعار برند و لوگوی خود را همیشه در معرض دید کاربران میلیونی موبایل قرار دهید. این امر به شما کمک می کند که در ضمیر ناخود آگاه مشتریان نفر اول باشید. به این معنا که وقتی مشتری به یک محصول و خدماتی نیاز دارد، در ابتدا به لوگو و برند شما که در ذهن او نقش بسته ، فکر می کند.  یکی از مزایای اپلیکیشن موبایل حضور مداوم و پررنگ برند شما در مقابل چشمان مشتریان است که همین تمایز موجب برتری از سایر رقبا می شود.

  1. بهبود خدمات امور مشتریان

از دیگر مزایای اپلیکیشن موبایل بهبود خدمت رسانی به مشتریان و دسترسی به لیست محصولات است. کاربران موبایل می توانند در هر زمان و مکان محصولات را مشاهده کنند و یا اینکه از تخفیف های ویژه با خبر شوند. علاوه بر آن کاربران می توانند سوالات خود را هم از طریق اپلیکیشن موبایل ارسال کنند.

  1. مزایای اپلیکیشن موبایل در بازاریابی

اپلیکیشن موبایل برند و کسب و کارتان را همیشه در معرض دید مشتری قرار می دهد.. حضور پر رنگ رمز برتری و مهم ترین اصل در مسئله بازار یابی می باشد. معرفی کسب و کار و محصولات نیز می تواند امری پر هزینه برای شما باشد اما اپلیکیشن های موبایل می توانند اطلاعات را به سرعت و با کم ترین هزینه به دیگران ارائه دهند. علاوه بر آن همیشه می توانید با اپلیکیشن های موبایل نوتیفیکیشن ارسال کنید و تاثیر بیشتری روی بازار فروش داشته باشید. ارائه آخرین تغییرات به مشتری، اعم از تخفیفات و پیشنهادات ویژه و … در کوتاه ترین زمان و با کم ترین هزینه از مزایای اپلیکیشن موبایل حرفه ای است.

  1. جذب مشتریان بیش تر

آیا می دانید تعداد کاربران موبایل چند میلیارد است؟ حتی اگر درصد کمی از کاربران روی گوشی هوشمند خود یک اپلیکیشن از کسب و کار شما داشته باشند، شما با محدوده وسیع تری از افراد در ارتباط هستید. این امر به معنای دستیابی به یک بازار فروش بزرگتر و وسیع تر است. مزایای اپلیکیشن موبایل بیش از این هاست از جمله اینکه یک اپلیکیشن کاربردی و مفید به راحتی می تواند برای مشتریان شما در زمان هایی که وقت شان آزاد است مانند مواقعی که داخل  اتوبوس، تاکسی و مترو هستند سرگرم کننده باشد و باعث جذب بیش تر مشتریان شود.

  1. افزایش در آمد مهم ترین مزایای اپلیکیشن موبایل

خرید یک کالا ، خرید بلیط سینما، رزرو رستوران و …. دشواری های خود را دارد. امروزه اپلیکیشن های موبایل چنین فعالیت هایی را تبدیل به امری بسیار آسان کرده اند به طوری که  تنها با چند کلیک ساده روی صفحه گوشی کارها انجام می شود. این یک واقعیت است که امروزه بیشتر کسب و کار ها  از همین ویژگی برای کسب درآمد استفاده می کنند. خیلی ساده شما خدماتی را ارائه می کنید و مشتری حاضر است برایش پول بپردازد. این یک منبع درآمد همیشگی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    این مطالب را حتما بخوانید