زمان مطالعه: 8 دقیقه

بهترین اپلیکیشن های آیفون 2020

تا به امروز بیش از دو میلیون اپلیکیشن برای آیفون طراحی شده‌ است. اما همه آن‌ها کاربردی نیستند و ویژگی‌های یک اپلیکیشن خوب را ندارند. به همین خاطر در این...
۱۸
مهر

تیم باشگاه اپلیکیشن

تا به امروز بیش از دو میلیون اپلیکیشن برای آیفون طراحی شده‌ است. اما همه آن‌ها کاربردی نیستند و ویژگی‌های یک اپلیکیشن خوب را ندارند. به همین خاطر در این مطلب بهترین اپلیکیشن‌ های آیفون 2020 را به شما معرفی می‌کنیم. تا بتوانید از تمام قابلیت‌های تلفن همراه خود استفاده کنید. و با نصب این اپلیکیشن‌ها کارایی موبایل خود را افزایش دهید.

بهترین اپلیکیشن های آیفون سال 2020

بهترین اپلیکیشن ‌های ios  برای آشپزی

1. اپلیکیشن Mealime

بهترین اپلیکیشن ‌های ios برای آشپزی : اپلیکیشن Mealime

این اپلیکیشن برای افرادی طراحی شده که مشغله‌های زیادی دارند، فرصت کافی برای آشپزی ندارند، همچنین مشکل‌پسند هستند و هر غذایی را نمی‌خورند. چنین افرادی می‌توانند از طریق فیلترهای متنوعی که در این برنامه وجود دارد، به راحتی غذای مورد نظرشان را پیدا کنند. اکثر این غذاها در سی دقیقه آماده می‌شوند. همچنین در اپلیکیشن Mealime رسپی‌هایی برای رژیم‌های غذایی خاص مانند وگان، گیاه‌خواری و … در نظر گرفته شده است. این اپلیکیشن به کاربران کمک می‌کند تا لیست خرید خود برای پخت هر غذایی را نیز آماده کنند.

2. اپلیکیشن NYT Cooking برای آیفون

بهترین اپلیکیشن ‌های ios  برای آشپزی : 2- اپلیکیشن NYT Cooking برای آیفون

اپلیکیشن NYT Cooking دستیار شما هنگام آشپزی است. در این برنامه هزاران رسپی وجود دارد و هر هفته نیز به تعداد آن‌ها اضافه می‌شود. شما می‌توانید بر اساس نیاز و سلیقه خود رسپی‌ها را فیلتر کنید. گستردگی فیلترهای اپلیکیشن NYT Cooking بسیار زیاد است مثلا می‌توانید رسپی‌ مورد نیازتان را بر اساس مواد تشکیل دهنده، روش تهیه و … فیلتر کنید. هر یک از کاربران این برنامه پروفایل مخصوصی برای خود دارند و از طریق دستگاه‌های مختلف می‌توانند به آن دسترسی پیدا کنند. همچنین کاربران می‌توانند تجربه‌های خود از درست کردن غذاهای مختلف را با یک‌دیگر به اشتراک بگذارند و در این زمینه به هم کمک کنند.

3. اپلیکیشن Yummly برای ios

بهترین اپلیکیشن ‌های ios برای آشپزی :اپلیکیشن Yummly برای ios

در اپلیکیشن Yummly می‌توانید رسپی غذاهای مختلف را به راحتی پیدا کنید. طرز تهیه‌ غذاهای این اپلیکیشن کاملا با جزئیات توضیح داده شده‌اند و گام‌به‌گام نحوه پخت غذاها را آموزش می‌دهند. تصاویر غذاهایی که در این برنامه وجود دارند بسیار زیبا و باکیفیت هستند و کاربران را ترغیب می‌کنند که همان موقع شروع به آشپزی کنند. همچنین از طریق این برنامه می‌توانید موادی که برای پخت هر غذا نیاز دارید را با یک کلیک به لیست خرید خود اضافه کنید.

بهترین اپلیکیشن ‌های آیفون برای سفر

4. اپلیکیشن TripAdvisor

بهترین اپلیکیشن ‌های آیفون برای سفر: اپلیکیشن TripAdvisor

اگر قصد مسافرت به کشورهای خارجی را دارید حتما این اپلیکیشن را دانلود کنید. از طریق برنامه TripAdvisor می‌توانید با جاذبه‌های گردشگری، رستوران‌ها و مکان‌های اقامتی در سراسر جهان آشنا شوید و آن‌ها را رزرو کنید. علاوه بر این، می‌توانید از تجربه‌ سایر مسافران نیز استفاده کنید. افراد تجربه‌ سفرهای خود را در این اپلیکیشن با بقیه به اشتراک می‌گذارند پس این فرصت برای شما فراهم شده که از ویژگی‌های مثبت و منفی مکان‌های مختلف آگاه شوید و بر اساس سلیقه‌ خود مناسب‌ترین گزینه‌ها را انتخاب کنید. این برنامه برای صاحبان کسب‌وکارها نیز بسیار مفید است. آن‌ها برای سفرهای کاری خود از این اپلیکیشن استفاده می‌کنند و مکان‌های اقامتی مناسبی پیدا می‌کنند. به همین خاطر امکان دارد این اپلیکیشن در آینده جزء 25 اپلیکیشن برای کسب و کار قرار بگیرد.

5. اپلیکیشن StubHub برای آیفون

بهترین اپلیکیشن ‌های آیفون برای سفر: اپلیکیشن StubHub برای آیفون

از طریق این اپلیکیشن می‌توانید به طور مستقیم بلیط رویدادهای ورزشی، تئاتر، کنسرت و … را خریداری کنید. همچنین StubHub این امکان را برای کاربران فراهم کرده تا تیم ورزشی یا گروه موسیقی مورد علاقه خود را در این اپلیکیشن تعیین کنند سپس جدیدترین اخبار این گروه‌ها در اختیار کاربران قرار داده می‌شود. یا اگر تیم ورزشی مورد علاقه کاربری قصد شرکت در رویداد خاصی را داشته باشد، StubHub، کاربر را از محل و زمان دقیق رویداد آگاه می‌کند.

6. اپلیکیشن Waze

بهترین اپلیکیشن ‌های آیفون برای سفر: اپلیکیشن Waze

پیش از این به معرفی هشت برنامه از بهترین اپلیکیشن های سفر پرداختیم. حال می‌خواهیم شما را با یکی از بهترین اپلیکیشن های آیفون برای سفر آشنا کنیم. هنگامی که به مسافرت می‌روید و آشنایی کافی با مسیرهای آن منطقه ندارید، اپلیکیشن waze به کمک شما می‌آید. این برنامه مسیرهایی که شلوغ هستند و ترافیک زیادی دارند را به کاربر نشان می‌دهد و راه‌های جایگزین را نیز برای او مشخص می‌کند. همچنین با توجه به موقعیت مکانی افراد، آن‌ها را از نزدیک‌ترین پمپ بنزین آگاه می‌کند. اخیرا ویژگی پخش پادکست نیز به اپلیکیشن waze اضافه شده‌است و اگر هنگام رانندگی با سرعتی بیش از حد مجاز حرکت کنید سریعا به شما اخطار می‌دهد.

بهترین اپلیکیشن ‌های ورزشی برای آیفون

7. اپلیکیشن 7Minute Workout

بهترین اپلیکیشن ‌های ورزشی برای آیفون: پلیکیشن 7 Minute Workout

به نظرتان برای اینکه به تناسب اندام برسید، باید روزانه چه قدر ورزش کنید؟ این اپلیکیشن به شما نشان می‌دهد که تنها هفت دقیقه در روز می‌تواند کافی باشد. برنامه 7 Minute Workout با استفاده از تمرینات سریع، اندام‌های خاصی از بدن را تحت تاثیر قرار می‌دهد و در هفت دقیقه بیشترین تاثیر را بر بدن‌تان می‌گذارد. برای اجرای تمرینات این برنامه به هیچ وسیله خاصی نیاز ندارید. استفاده از اپلیکیشن 7 Minute Workout رایگان است اما اگر دوست دارید برنامه شخصی برای تمرین کردن داشته باشید یا بخواهید زیر نظر مربی حرفه‌ای تمرین کنید، باید ماهانه هزینه‌ای پرداخت کنید.

8. اپلیکیشن Meditopia برای ios

بهترین اپلیکیشن ‌های ورزشی برای آیفون: اپلیکیشن Meditopia برای ios

این اپلیکیشن مخصوص افرادی است که به مدیتیشن علاقه دارند. هم افراد تازه‌کار و هم افراد با تجربه می‌توانند از این برنامه استفاده کنند. استفاده از اپلیکیشن Meditopia به آرامش و خواب بهتر کمک می‌کند. علاوه بر این، اگر قصد رسیدن به هدف بزرگی را دارید باز هم مدیتیشن و این برنامه به شما کمک خواهند کرد. اپلیکیشن Meditopia را دانلود کنید، روزانه مدت زمان مشخصی را صرف مدیتیشن کنید و تاثیر آن را در بلند مدت احساس کنید.

9. اپلیکیشن Bleacher Report برای آیفون

بهترین اپلیکیشن ‌های ورزشی برای آیفون: اپلیکیشن Bleacher Report برای آیفون

اگر دوست دارید هر لحظه در جریان جدیدترین اخبار تیم ورزشی مورد علاقه‌تان قرار بگیرید، پس حتما اپلیکیشن Bleacher Report را دانلود کنید. کاربران این برنامه می‌توانند تمام تیم‌های مورد علاقه خود را مشخص کنند و به محض اینکه کوچک‌ترین اتفاقی در تیم‌ها رخ داد، Bleacher Report کاربران را از آن اتفاقات آگاه می‌کند. علاوه بر این، کاربران این اپلیکیشن می‌توانند در جریان نتایج لحظه به لحظه مسابقات قرار بگیرند و ویدیوهای جذاب و دیدنی تیم مورد علاقه‌شان را نیز مشاهده کنند.

بهترین اپلیکیشن ‌های موسیقی برای ios

10. اپلیکیشن Soundcloud

بهترین اپلیکیشن ‌های موسیقی برای ios: اپلیکیشن Soundcloud

اپلیکیشن Soundcloud این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند تا بتوانند آهنگ‌های مورد علاقه خود را گوش کنند، ذخیره کنند، پلی‌لیستی از آهنگ‌ها تهیه کنند و آن‌ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارند یا به طور همزمان به آهنگ‌ها گوش کنند.

11. اپلیکیشن Garageband برای ios

بهترین اپلیکیشن ‌های موسیقی برای ios: اپلیکیشن Garageband برای ios

اگر دوست دارید خودتان آهنگ سازی و نواختن سازها را یاد بگیرید حتما از این اپلیکیشن استفاده کنید. برنامه Garageband مجموعه‌ای از ابزارآلات موسیقی مانند پیانو، گیتار الکتریکی و … را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. دانلود این برنامه رایگان است و جزء برنامه‌های کاربردی محسوب می‌شود.

بهترین اپلیکیشن‌های ios برای مطالعه و کتاب‌خوانی

12. اپلیکیشن Apple Books

بهترین اپلیکیشن‌های ios برای مطالعه و کتاب‌خوانی: اپلیکیشن Apple Books

این برنامه طراحی ساده و جذابی دارد و محیطی مناسب برای مطالعه کتاب‌ و گوش دادن به کتاب‌های صوتی است. اپلیکیشن Apple Books به شبکه‌های اجتماعی متصل می‌شود و شما می‌توانید دیدگاه‌تان درباره کتاب‌هایی که مطالعه می‌کنید را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. این برنامه ویژگی‌های دیگری نیز دارد که باعث جذابیت فراوان آن شده است. مثلا می‌توانید برای مطالعه روزانه خود اهدافی تعیین کنید و در پایان روز بررسی کنید که به آن اهداف دست پیدا کرده‌اید یا نه. این ویژگی به کاربران کمک می‌کند تا مطالعه را به یکی از عادت‌های خود تبدیل کنند.

13. اپلیکیشن Google Play Books برای آیفون

بهترین اپلیکیشن‌های ios برای مطالعه و کتاب‌خوانی: اپلیکیشن Google Play Books برای آیفون

این برنامه میلیون‌ها عنوان کتاب دارد و این امکان وجود دارد که حتی وقتی آفلاین هستید نیز آن‌ها را مطالعه کنید. هنگام مطالعه، آنچه که در ذهن دارید را کنار سطرها یادداشت کنید. آن نوشته‌ها به طور اتوماتیک در گوگل درایو ذخیره می‌شوند پس می‌توانید آن‌ها را به راحتی با دوستان خود به اشتراک بگذارید و به بحث و تبادل نظر بپردازید. همچنین امکان گوش دادن به کتاب‌های صوتی نیز در این اپلیکیشن فراهم شده است.

14. اپلیکیشن Audible

بهترین اپلیکیشن‌های ios برای مطالعه و کتاب‌خوانی: اپلیکیشن Audible

اپلیکیشن Audible مخصوص کاربرانی است که به کتاب‌های صوتی علاقه دارند. در این برنامه بیش از 180 هزار کتاب وجود دارد. یکی از ویژگی‌های جذاب اپلیکیشن Audible این است که به کاربر اجازه می‌دهد سرعت روایت داستان را بر اساس سلیقه خودش تغییر دهد و تجربه لذت بخشی از گوش دادن به کتاب صوتی داشته باشد.

جمع‌بندی

در این مطلب سعی کردیم بهترین اپلیکیشن های آیفون 2020 در حوزه‌های آشپزی، سفر، ورزش، کتاب‌خوانی و موسیقی را معرفی کنیم. مطالب بالا را مطالعه کنید، اپلیکیشن‌هایی که دوست دارید را دانلود و نصب کنید و از تمام قابلیت‌های گوشی همراه خود استفاده کنید. اگر سوالی درباره هر یک از اپلیکیشن‌ها دارید یا دوست دارید با بهترین اپلیکیشن های ios در سایر زمینه‌ها آشنا شوید، می‌توانید از پشتیبانی باشگاه اپلیکیشن در واتس‌اپ کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    این مطالب را حتما بخوانید