زمان مطالعه: 3 دقیقه

با اپلیکیشن موبایل کسب و کارتان را رونق دهید!

با اپلیکیشن موبایل کسب و کارتان را رونق دهید! اپلیکیشن موبایل یک نرم افزار لوکس برای کسب و کارهای بزرگ و جهانی نیست . در هر کسب و کاری که...
۲۶
اسفند

باشگاه اپلیکیشن

با اپلیکیشن موبایل کسب و کارتان را رونق دهید!

اپلیکیشن موبایل یک نرم افزار لوکس برای کسب و کارهای بزرگ و جهانی نیست . در هر کسب و کاری که فعالیت می کنید برای رشد و توسعه حرفه ای نیاز به یک اپلیکیشن موبایل دارید! با توجه به تعداد روز افزون کاربران گوشی های موبایل، همه کسب و کارهای کوچک و استارتاپ های نوپا نیز می توانند با استفاده از اپ موبایل مشتری های بیشتری جذب کنند. از همین امروز به فکر طراحی یک اپلیکیشن حرفه ای باشید زیرا مزایای زیادی نصیب تان می شود از جمله:

از رقبا یک گام جلوتر هستید

تعداد کاربران گوشی های موبایل همچنان در حال افزایش است. هر کاربر تعداد زیادی اپلیکیشن را روی گوشی نصب می کند و روزانه بارها اپلیکیشن های نصب شده را باز می کند. با طراحی اپلیکیشن موبایل یک گام به مشتری نزدیک تر می شوید. اگر تعدادی از کاربران گوشی های موبایل اپ مورد نظرتان را روی گوشی ها نصب کرده و روزانه به آن مراجعه کنند، شانس رشد و توسعه بیشتری خواهید داشت. حتی دیدن لوگوی کسب و کارتان نیز روی ضمیر ناخودآگاه تاثیرگذار است و می تواند مشتری های بیشتری را برایتان به ارمغان بیاورد.

برند خود را دارید

با اپلیکیشن موبایل می توانید خیلی ساده برند تجاری خود را ایجاد کنید. اگر فضای اپلیکیشن برای کاربران دوست داشتنی و کاربردی باشد، برندتان بسیار محبوب تر می شود. در واقع کارهای زیادی می توانید با یک اپلیکیشن ساده انجام دهید تا طراحی کاربر پسند و جذاب باشد. اپلیکیشن موبایل زمان شناخته شدن کسب و کارتان را بسیار کوتاه تر می کند. هر چه برند قوی تری داشته باشید و بیشتر در معرض دید باشید، احتمال جذب مشتری و تحت تاثیر قرار دادن او بیشتر می شود. دیده شدن راز ماندگاری و بقای برندهای معروف در همه نقاط جهان است.اگر می خواهید در مورد هزینه ساخت اپلیکیشن اطلاعاتی داشته باشید به این مقاله مراجعه کنید.

با مشتری تعامل برقرار کنید

نوع کسب و کارتان اصلا مهم نیست در صورتی که بتوانید با مشتری تعامل برقرار کنید، پیروز میدان هستید و پله های ترقی را سریع تر طی می کنید. برای اپلیکیشن موبایل قابلیت دریافت پیام را ایجاد کنید تا شگفت زده شوید. اگر مشتری بتواند با چند کلیک از سرویس مورد نظر استفاده کند، تمایل بیشتری به استفاده از اپلیکیشن و دریافت خدمات ارائه شده دارد. در دنیایی که بنرهای تبلیغاتی، تبلیغات تلویزیونی و چراغ های چشمک زن مشتری را به خود جلب می کنند با کمی خلاقیت می توانید ناخودآگاه مشتری را تسخیر کنید. هر چه امکانات بیشتری در اپلیکیشن موبایل عرضه شود، امکان برقراری تعامل بیشتر است. فراموش نکنید که با طراحی های پیچیده، رابط کاربری را پیچیده تر نکنید.

کانال بازاریابی ایجاد کنید

همه اطلاعات مورد نیاز مشتری شامل نوع کسب و کار، قیمت ها، فرم ها، حساب کاربری و خبرسانی را می توانید از طریق اپلیکیشن موبایل مدیریت کنید. در واقع صاحب کسب و کار تنها کسی است که تصمیم می گیرد چه اطلاعاتی را به مشتری انتقال دهد. برای مثال فروش های ویژه و تخفیفات را جزئی از آخین اخبار و اطلاعات قرار دهید. کارت های تخفیف یک راه ساده برای تبدیل مشتری معمولی به مشتری وفادار است. اپلیکیشن موبایل بهترین کانال بازاریابی برای مشتری است که ایجاد پلن های ویژه در آن امکان پذیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    این مطالب را حتما بخوانید