زمان مطالعه: 4 دقیقه

آیا برتری اپلیکیشن موبایل در مقایسه با وب سایت ها واقعی است؟

پیشرفت فناوری و تکنولوژی زندگی بشر را بیش تر از گذشته به خود وابسته کرده است، و در این بین ظهور گوشی های هوشمند فصل جدیدی را ایجاد کرده که...
۱۹
اردیبهشت

باشگاه اپلیکیشن

پیشرفت فناوری و تکنولوژی زندگی بشر را بیش تر از گذشته به خود وابسته کرده است، و در این بین ظهور گوشی های هوشمند فصل جدیدی را ایجاد کرده که توجه همه گروه های سنی را به خود جلب کرده است. اگر چه جوانان توجه بیشتری به گوشی های هوشمند و اپلیکیشن های موبایل نشان می دهند ولی کاربران این فناوری از همه گروه های سنی هستند.یکی از علل اصلی برتری اپلیکیشن موبایل اینست که امکانات زیادی روی این نرم افزارها وجود دارد که بخش زیادی از نیازهای کاربران را برآورده می کند.

این روزها همه برای ایجاد ارتباط، خریدو فروش، تفریح، بازی، از موبایل استفاده می کنند و وب سایت ها قدرت نفوذ خود را از دست داده اند. برتری اپلیکیشن موبایل به وضوح دیده می شود دیگر این روزها وب سایت ها تنها مرجع کسب اطلاعات کاربران نیستند. در هر کجایی که باشید می توانید با در دست داشتن یک گوشی هوشمند از اپلیکیشن های موبایل استفاد کنید.

علل برتری اپلیکیشن موبایل چیست؟

تا همین چند سال گذشته کامپیوترهای خانگی تنها فناوری عمومی برای دسترسی به اینترنت بودند. با ظهور گوشی های هوشمند و فراگیر شدن اینترنت دیگر استفاده از کامپیوترهای خانگی به عنوان منبع اصلی اتصال به اینترنت در ین عموم، منتفی شده است. امروزه استفاده از اینترنت از طریق گوشی های هوشمند مورد توجه قرار گرفته و دیگر نیازی به کامپیوترهای خانگی نمی باشد. به راستی چه چیزی موجب برتری اپلیکیشن موبایل می شود؟

خدمات بسیار زیادی در فضای اینترنت ارائه می شود، که شما می توانید از طریق گوشی همراه به آن ها دسترسی داشته باشید. و آمارهای جهانی نشان می دهد که وب گردی با موبایل از کامپیوتر پیشی گرفته است. شرکت های بزرگ به این موضوع توجه ویژه ای کرده اند. و برای کسب و کار خود به طراحی اپلیکیشن موبایل پرداخته اند. برتری اپلیکیشن موبایل با توجه به کاربردی بودن و در دسترس بودن آن از همان ابتدا، زنگ خطری برای وب سایت ها بوده است.

سهولت کار با اپلیکیشن موبایل

به نظر شما کدام روش ساده تر است، استفاده از وب سایت و یا استفاده از اپلیکیشن؟ همان طور که می دانید برای استفاده از وب سایت باید در ابتدا مرور گر مورد نظر خود را باز کرده و بعد از صبر کردن برای برقراری اتصال، لینک مورد نظر خود را تایپ نموده، و به دنبال مسیر خود در درون وب سایت باشید. در صورتی که شما با لمس کردن صفحه نمایش و باز شدن اپلیکیشن تمام چیزی را که می خواهید در اختیارتان قرار خواهد گرفت. به همین سادگی ….یکی از علل برتری اپلیکیشن موبایل نسبت به سایت ها، رابط کاربری ساده آن است.

طبق بررسی های انجام شده از هر سه کاربر حداقل یک نفر برای جستجو، مستقیما به سراغ اپلیکیشن ها می رود. صاحبان کسب و کار و شرکت های بزرگ متوجه شده اند که برای سرویس دهی به مشتریان موبایلی خود قطعا به یک اپلیکیشن نیاز خواهند داشت.

سرعت بالا علل برتری اپلیکیشن موبایل

اپلیکیشن های موبایل بسیار سریع تر از وب سایت ها هستند. و کارآیی و بهره وری بیش تری در ارائه خدمات به مشتریان دارند. کار با اپلیکیشن موبایل برای مشتریان جذاب بوده، و برند و لوگوی شما را در ذهن آن ها ماندگار نگه می دارد. و باعث حضور پر رنگ شما در بین مشتریان می شود. در هر صنعت و صنفی اپلیکیشن های موبایل ارزش خود را در کمیت و کیفیت به اثبات رسانیده اند. و نسبت به وب سایت ها سریع تر، تعاملی تر و دارای تجربه کاربری بهتری هستند.

مزایای اپلیکیشن موبایل نسب به وب سایت

  • تجربه کاربری بهتر
  • تعامل با مشتریان
  • استراتژی بازگشت مشتری
  • افزایش رضایت مندی مشتری
  • همگام سازی با شبکه های اجتماعی
  • ساخت آسان و به صرفه اپلیکیشن ها
  • امکان طراحی عملکردهای ویژه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    این مطالب را حتما بخوانید