زمان مطالعه: 3 دقیقه

طراحی اپلیکیشن رستوران

اینترنت سبک زندگی را عوض کرده است. با تولید گوشی های هوشمند، دسترسی به اینترنت بسیار ساده تر از قبل شده است. این روزها هر اطلاعاتی که بخواهید از طریق...
۱۸
فروردین

باشگاه اپلیکیشن

اینترنت سبک زندگی را عوض کرده است. با تولید گوشی های هوشمند، دسترسی به اینترنت بسیار ساده تر از قبل شده است. این روزها هر اطلاعاتی که بخواهید از طریق همین گوشی های موبایل دریافت می شود. بسیاری از جوانان ساعت های زیادی را در گشت زنی با گوشی های هوشمند موبایل سپری می کنند و هر آنچه که نیاز دارند را از همین طریق تهیه می کنند. طراحی اپلیکیشن موبایل به منظور جلب بیشتر کاربران اینترنتی است که نتایج خوبی داشته است. یکی از کاربردی ترین نرم افزارهای موبایل، اپلیکیشن رستوران است. مدیران سالن های غذاخوری و رستوران ها از تاثیر اینترنت در زندگی برای افزایش فروش و جلب مشتری استفاده می کنند.

مزایای طراحی اپلیکیشن رستوران

معرفی رستوران در وب سایت ها ایده خوبی برای تبلیغات و جلب مشتری است اما اصلا کافی نیست. مشتری ها تمایل دارند تا خدمات بهترین رستوران را در نزدیکی خود دریافت کنند. کمتر از یک دهه از ظهور اپلیکیشن های موبایل برای رستوران و فست فودها می گذرد ولی استقبال از این نرم افزارهای کاربردی بیش از حد انتظار بوده است. روزانه ده ها رستوران به جمع رستوران های هوشمند اضافه می شوند و از سود سرشار آن سهم می برند. برخی از مزایای طراحی اپلیکیشن رستوران برای گوشی های هوشمند عبارتند از:

ثبت سفارش از مشتری

قرار دادن منوی غذا در اپلیکیشن موجب می شود تا مشتری به راحتی بتواند غذای مورد نظرش را انتخاب کند. دسترسی به تصاویر جذاب غذاها انگیزه قوی برای ثبت سفارش غذا و پرداخت نهایی در اپلیکیشن رستوران است. با عکس های رنگارنگ و خوشمزه می توانید مشتری را ترغیب به خرید کنید. به طور طبیعی حتی دیدن تصاویر غذاهای خوشمزه هم احساس گرسنگی را افزایش می دهد.

توضیحات و قیمت ها

در اپلیکیشن رستوران امکان اینکه توضیح کوتاهی از نوع مواد مصرفی در تهیه غذا را ارائه دهید وجود دارد. اطلاع رسانی از مواد اولیه و نحوه پخت غذا روی تصمیم گیری مشتری برای سفارش غذا از رستوران تاثیرگذار است. خیلی حرفه ای منوی روز را به همراه تصویر با کیفیت غذا، توضیحات مختصر و لیست قیمت ها در اختیار مشتری قرار دهید و تصمیم نهایی را به او بسپارید.

رزرو میز از طریق اپلیکیشن رستوران

مراجعه حضوری برای رزرو میز در رستوران وقت گیر است و در رزروهای تلفنی هم همیشه امکان خطا وجود دارد. بدون نیاز به مراجعه حضوری و صرف وقت و هزینه اضافی یا نگرانی بابت اشتباه انسانی در رزرو تلفنی، مشتری می تواند میز خود را در رستوران رزرو کند. امکان پرداخت هزینه رزرو میز از طریق درگاه امن بانکی اپلیکیشن مشتری های بیشتری را روانه رستوران می کند.

نوتیفیکیشن خبری

طراحی اپلیکیشن رستوران ایده ای هوشمندانه برای جلب رضایت مشتری است و کسب و کار رستوران داری را متحول می کند. ثبت موقعیت مکانی رستوران در اپلیکیشن برای تصمیم گیری مشتری ترفند مناسبی است. اما همیشه می توانید با ارسال اطلاعات و اخبار رستوران مشتری های بیشتری را به سالن غذاخوری جلب کنید. برای اینکه وارد رقابت با دیگر هم صنفی های خود شوید به همه گوشی های فعال در محدوده رستوران، نوتیفیکیشن اطلاعاتی و تبلیغاتی ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    این مطالب را حتما بخوانید