زمان مطالعه: 3 دقیقه

چرا همه شرکت های خدماتی به یک اپلیکیشن اختصاصی موبایل نیاز دارند؟

چرا همه شرکت های خدماتی به یک اپلیکیشن اختصاصی موبایل نیاز دارند؟ آیا می دانستید همین گوشی های موبایل یکی از قدرتمندترین ابزار تبلیغاتی برای شرکت های خدماتی هستند؟ بسیاری...
۳
تیر

باشگاه اپلیکیشن

چرا همه شرکت های خدماتی به یک اپلیکیشن اختصاصی موبایل نیاز دارند؟

آیا می دانستید همین گوشی های موبایل یکی از قدرتمندترین ابزار تبلیغاتی برای شرکت های خدماتی هستند؟ بسیاری از شرکت های خدماتی موفق در سراسر جهان توانسته اند کاربران میلیونی گوشی های هوشمند را به لیست مشتریان دائمی خود اضافه کنند. طراحی و توسعه اپلیکیشن شرکت خدماتی همان ایده خلاقانه ای است که شرکت های مدرن را از کسب و کارهای سنتی جدا می کند.
تعداد کاربران گوشی های موبایل همچنان رو به افزایش است. نسل جدید ترجیح می دهند همه خدمات خود را از طرق جستجو در اینترنت به دست بیاورند. بقا و ماندگاری در حوزه های خدماتی نیازمند همگام شدن با نیاز مشتری است.
حوزه فعالیت شرکت های خدماتی بسیار گسترده است. از بازسازی منزل گرفته تا سیم کشی، لوله کشی ساختمان، رنگ و نقاشی، تعویض کفپوش ها، تعمیر لوازم برقی و … تا نظافت منزل همگی از خدمات کاربردی و پر طرفدار است که توسط شرکت های خدماتی ارائه می شود. اپلیکیشن شرکت خدماتی با طراحی کاربرپسند همه این خدمات را یکجا به مشتری ارائه می دهد.
ارتباط با مشتری
اصل مهم در توسعه کسب و کارهای خدماتی، ارتباط با مشتری است. در گذشته لوله کش محلی اگر کارش را خوب انجام می داد توسط اهالی به دیگران معرفی می شد اما امروزه لازم است تا بازار کار گسترده تری را هدف گیری کنید. نسل جدید همه خدمات خود را با جستجوی در اینترنت پیدا می کنند. همگام با نیاز روز با طراحی اپلیکیشن خدماتی کاربر پسند همواره در معرض دید مشتری باشید.
مدیریت ارتباط با مشتری از طریق اپلیکیشن شرکت خدماتی اختصاصی امکان پذیر است. در واقع یک شرکت خدماتی می تواند اطلاع رسانی از تغییر قیمت ها، خدمات جدید و یا خدمات حذف شده را از طریق به روزرسانی های اصلاح شده در سطح گسترده انجام دهد. علاوه بر آن امکان ارسال نوتیفیکیشن هایی از خدمات مشابه خریداری شده توسط مشتری همیشه وجود دارد. به این ترتیب می توانید مشتری را ترغیب کنید تا از دیگر خدمات ارائه شده نیز، استفاده کند.
بهبود کارآیی کسب و کار
مدیریت یک شرکت بزرگ خدماتی که طیف وسیعی از خدمات را ارائه می دهد، کار ساده ای نیست. ارایه گزارشات، تهیه گزارش فروش و حساب و کتاب های دفتری به شیوه دستی، زمان بر و پر هزینه است و همیشه امکان خطای انسانی هم هست. اپلیکیشن شرکت خدماتی یک سیستم هوشمند و پیشرفته است که کسب و کارتان را به خوبی مدیریت می کند. با استفاده از اپ موبایل همواره می توانید اطلاعات کامل سفارش های انجام شده، سفارش های در حال اجرا و دیگر امور مالی را در اختیار داشته باشید.
امنیت داده ها در اپلیکیشن شرکت خدماتی
امنیت اطلاعات از مباحث مهم در داده های اینترنتی است. بر خلاف اپلیکیشن های رایگان، اپلیکیشن شرکت خدماتی اختصاصی از امنیت بسیار بالایی برخوردار است. این اپلیکیشن مخصوص توسعه کسب و کارتان طراحی شده و باید اطلاعات مشتریان را به خوبی حفظ نماید. اطلاعات شخصی، داده های مربوط به حساب های بانکی و … همگی از طریق اپلیکیشن موبایل اختصاصی و متخصص امنیت شبکه در امنیت کامل قرار دارند.

هزینه طراحی اپلیکیشن یکی از موارد بسیار مهمی است که کارفرما می بایست به آن توجه کند.برای اینکه بدانید چه معیارهایی برای قیمت گذاری اپلیکیشن اهمیت دارد حتما مقاله هزینه ساخت اپلیکیشن را مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    این مطالب را حتما بخوانید